Odosielame do 24 hodín

Absolútnu väčšinu objednávok odošleme z našej centrály v rovnaký deň objednávky. V prípade, že je tovar na externom sklade, tovar odosielame hneď po naskladnení v primeranom čase, ak nastane akýkoľvek problém, transparentne a promptne o ňom zákazníka oboznámime

Spôsoby dopravy eshopu Mirror

Poštový kuriér Vám doručí tovar priamo k Vám domov. Nevyužívame klasickú službu Slovenskej pošty, ale Expres kuriéra.

Dostupné

2,9-€

Pohodlné doručenie spoločnosťou Slovak parcel service naším zákazníkom odporúčame na základe kvalitných služieb spĺňajúcich požiadavky na rýchle a bezpečné doručenie tovaru bez akéhokoľvek poškodenia.

Nedostupné

3,50€

Packeta je momentálne veľmi obľúbený spôsob dopravy. Packeta je priamo napojená na náš eshop a hneď po objednávke sa Vám vygeneruje trackovacie číslo, ktoré si viete jednoducho sledovať vo webovej i mobilnej aplikácii packeta.

Dostupné

od 2,50€

Možnosti platby eshopu Mirror

Platby kartou zabezpečuje pre náš eshop spoločnosť global payments, ktorá je svetovou autoritou a patrí medzi popredné spoločnosti v spracúvaní internetových transakcií. Vaše platby sú vždy v bezpečí.

Dostupné

Zdarma

Dobierka je aj v dnešnej dobe veľmi využívaná, a preto si aj u nás môžete stále tovar objednať na dobierku a zaplatiť tak pohodlne v hotovosti alebo kartou priamo doručovateľskej spoločnosti.

Dostupné

1,-€

Bankový prevod, alebo platbou pomocou mobilnej aplikácie je stále dostupná. Náš eshop Vám pri zvolení tohto spôsobu platby Vám vygeneruje aj QR kód pre platbu.

Nedostupné

Zdarma

proudly powered by gecora
store